[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
huct.hr • Pogledaj temu - Troškovi zaštite perimetra

Troškovi zaštite perimetra

Termovizija za: policijski i pogranični nadzor; vojne svrhe; vatrogastvo; traženje nestalih i stradalih osoba; osiguranje objekata

Troškovi zaštite perimetra

PostPostao/la Security » uto ruj 01, 2009 9:12 am

Poštovani članovi HUICT i ostali članovi foruma,
Najprije zahvala g. Petroviću za uspostavu ovog foruma. Pošto se termičke kamere sve više koriste za sigurnosna rješenja (zaštita perimetra, traganje i spašavanje, navigacija,...) želio bi vas informirati o novostima sa tih područja. Pa eto za početak jednu vrlu zanimljivu temu, termičke kamere i njihova isplativost pri zaštiti perimetra. Više o tome si možete pročitati na http://www.flir.com/uploadedFiles/Euras ... 028_EN.pdf.
Security

Re: Troškovi zaštite perimetra

PostPostao/la Krunoslav Petrović » uto ruj 01, 2009 9:50 am

Roberte drago mi je da si se uključio!
Kao voditelj grupacije "Posebnih namjena" mislim da je važno da smo mi otvorili ovu temu, prvu na forumu.
Dopredsjednik HUICT-a
Međunarodna ovlaštenja: Level 2, GasFindIR
Krunoslav Petrović

Natrag na Posebne namjene

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.