[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
huct.hr • Pogledaj temu - "registrirani korisnici"

"registrirani korisnici"

Pitanja vezana za udrugu

"registrirani korisnici"

PostPostao/la darko g » uto ruj 01, 2009 7:57 am

već neko vrijeme pokusavam uci u "registrirane korisnike" no nakon popunjavanja 3 stavke, nista se ne dogodi,
znalci, u cemu je problem? probao sam preko Mozille i IE i isto...
darko g

Re: "registrirani korisnici"

PostPostao/la Matek » uto ruj 01, 2009 9:12 am

darko g je napisao/la:već neko vrijeme pokusavam uci u "registrirane korisnike" no nakon popunjavanja 3 stavke, nista se ne dogodi,
znalci, u cemu je problem? probao sam preko Mozille i IE i isto...

pod registriranim korisnicima huict stranica mogu se prijaviti samo članovi izvršnog odbora huict-a, jer se tamo nalaze njihovi radni materijali tj. materijali za sastanke te nitko drugi ne može pristupiti tom djelu stranica
Matek
Site Admin

PostPostao/la darko g » uto ruj 01, 2009 2:38 pm

nekako sam imao dojam da je to prostor za članove udruge (s reguliranom članarinom), jer kolega e prije ulazio u taj dio bez problema, nisam pitao kako je sad...
darko g

PostPostao/la Krešimir Petrović » uto ruj 01, 2009 3:05 pm

Možda je nezgodan naziv, ali to je doista isključivo mjesto za članove IO-a HUICT-a koji dobivaju svojim statusom mogućnost logiranja.
Neznam kako je kolega ušao, možda mu je netko od članova IO-a povjerio šifru !?
Ja nisam !
I tu će doći do promijena kada nakon Skupštine (nadam se negdje u listopadu) izaberemo novi sastav IO-a.
Lijep pozdrav !
Tajnik HUICT-a
Međunarodna ovlaštenja: Level 2, GasFindIR, BCAM Basics
Krešimir Petrović

PostPostao/la darko g » čet ruj 03, 2009 10:46 am

zahvaljujem

ako se priprema skupstina, bilo bi dobro da se svatko od kandidata za neku od funkcija predstavi u kratkim crtama tu na webu, s npr. svojim dosadasnjim aktivnostima i ambicijama
darko g

Natrag na HUICT

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.